Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Stócólm: Identification badges - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sualainn, an t-Stócólm: Identification badges

  • Foilsithe
    10/12/2019
  • Sprioc‑am
    15/01/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/01/2020
  • Bronnta
    31/01/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Sveriges Television Aktiebolag
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE11 Stockholm
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE11 Stockholm
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
35123400 Identification badges
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,800,000.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
201960
Cur síos

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/01/2020 00:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
4,800,000.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SERILINE AB.
Seoladh poist: BOX 17711
Baile: STOCKHOLM
Cód poist: 118 93
Tír: SWE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.