Publications Office of the EU
Athchóiriú fhoirgneamh fáiltithe stáisiún Wittenberge - Lot 102 - Oibreacha teilgin BA3 - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Athchóiriú fhoirgneamh fáiltithe stáisiún Wittenberge - Lot 102 - Oibreacha teilgin BA3

  • Foilsithe
    09/07/2025
  • Sprioc‑am
    08/08/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/08/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Wohnungsbaugesellschaft der Stadt Wittenberge mbH
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE40F Prignitz
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45210000 Building construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
26,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
WB-BHF-102
Cur síos

Thar ceann Wohnsbaugesellschaft der Stadt Wittenberge mbH, tá athchóiriú iomlán á dhéanamh ar fhoirgneamh fáiltithe an stáisiúin i Wittenberge. Tá foirgneamh an stáisiúin liostaithe (séadchomhartha aonair) suite ar réamhchúirt an stáisiúin (Salomon-Herz-Platz) i gcathair Wittenberge. Ar an taobh thoir den fhoirgneamh is é an príomh-ardán agus comhlacht rian an iarnróid. Is é 7,564 m2 achar urláir comhlán (GFA) an fhoirgnimh Tá an foirgneamh roinnte ina cheithre chomhpháirt de réir am agus úsáid na tógála: BT A: saoirseacht trí stór ó 1846, íoslach le ballaí seachtracha cloiche páirce agus ballaí idirmheánacha saoirseachta brící, síleáil urláir thar KG go páirteach mar uasteorainneacha caipíní brící, uasteorainneacha urláir uachtaracha ollmhóra i bpáirt ina dhiaidh sin bíomaí adhmaid le hurlár bréagach, urlár buailte cothrom le cathaoir dín adhmaid, díon claonta cothrom le clúdach cairtchláir biotúman / tarra; BT A folamh BT B1 agus B2: tógáil saoirseachta dhá stór mar shíneadh in 1873, íoslach le saoirseacht brící, síleáil stórais thar KG mar uasteorainneacha caipíní brící, go páirteach ina dhiaidh sin bhíomaí adhmaid ollmhóra uasstórais le hurlár bréagach, díon crawling le cathaoir dín adhmaid, díon claonta cothrom le clúdach cairtchláir biotúman / tarra; BT B1 le halla dhá stór, BT B2 in úsáid (seomraí oifige agus feidhme Deutsche Bahn) BT C: tógáil saoirseachta aonstórach mar shíneadh in 1924, íoslach páirteach, ballaí seachtracha i gcoincréit in situ, síleálacha thar KG: Leaca cloiche cruach idir bíomaí Toisí iomlána an fhoirgnimh (an síneadh is mó) Leithead an fhoirgnimh: thart ar 112 m de dhoimhneacht foirgnimh: thart ar 25 m d’airde foirgnimh: thart ar 17m

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YE9H4QH
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YE9H4QH
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/08/2025 09:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

45210000 - Building construction work

45330000 - Plumbing and sanitary works

45400000 - Building completion work

Modh bronnta
Preis
Luach measta
26,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.