Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Sainte-Geneviève-des-Bois: Office supplies - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Sainte-Geneviève-des-Bois: Office supplies

  • Foilsithe
    17/10/2018
  • Sprioc‑am
    13/11/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    13/11/2018
  • Bronnta
    25/02/2019
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Cœur d'Essonne Agglomération
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR104 Essonne
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR104 Essonne
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30192000 Office supplies
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,830,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2018-Ao-Adm-108
Cur síos

Cet accord-cadre conclu pour un groupement de commandes dont le coordonnateur est l'établissement public Cœur d'Essonne Agglomération, concerne l'acquisition de l'ensemble des petites fournitures administratives de bureau et scolaires. La présente consultation constitue une relance du lot nº 1 de l'accord-cadre nº 2018-AO-ADM-027 qui a été déclaré sans suite au motif que l'ensemble des offres ont été jugées irrégulières. Les prestations font l'objet d'un fractionnement en bons de commande au sens des articles 78 et 80 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 relatif aux marchés publics. Les montants minimum et maximum de commandes pour la durée initiale de l'accord-cadre sont définis comme suit:
— montant minimum: 168 000,00 EUR HT par an,
— montant maximum: 457 500,00 EUR HT par an.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.marchespublics-idf-centre.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
13/11/2018 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,830,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: NVBURO
Seoladh poist: 601 avenue Blaise Pascal
Baile: Moissy-Cramayel
Cód poist: 77550
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.