Publications Office of the EU
Eastóin, an-Tallinn: Functional support - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Eastóin, an-Tallinn: Functional support

  • Foilsithe
    17/03/2023
  • Sprioc‑am
    25/04/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    25/04/2023
  • Bronnta
    09/06/2023
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
An áit feidhmíochta
NUTS code: EE Eesti
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: EE Eesti
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33180000 Functional support
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
150,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
200,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
248105
Cur síos

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 90006590
Seoladh poist: Tervise tn 28
Baile: Tallinn
Cód NUTS: EE
Cód poist: 13419
Tír: EST
Teagmhálaí: EGON MÜÜR
Príomhsheoladh: http://www.lastehaigla.ee
Leictreonach trí:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
25/04/2023 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
150,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
200,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: aktsiaselts SEMETRON
Seoladh poist:
Baile: Tallinn
Cód poist: 10138
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.