Publications Office of the EU
Ungáir, an-Debrecen: Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ungáir, an-Debrecen: Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products

  • Fógartha
    09/03/2013
  • Foilsithe
    13/11/2013
  • Sprioc‑am
    09/12/2013
  • Oscailt na dtairiscintí
    09/12/2013
  • Bronnta
    03/04/2014
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
An áit feidhmíochta
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
12,386,600.00 HUF
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Szállítási szerződés keretében különböző mobíliák beszerzése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú – Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban – tárgyú projekt keretében.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Juratio Zrt.
Seoladh poist: Városligeti fasor 23. II/6.
Baile: Budapest
Cód poist: 1071
Tír: HUN
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
09/12/2013 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
12,386,600.00 HUF
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Iroda 2000 Kft.
Seoladh poist: Corvin út 1–3.
Baile: Miskolc
Cód poist: 3530
Tír: HUN
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.