Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Ravensburg: Construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Ravensburg: Construction work

  • Foilsithe
    12/04/2022
  • Sprioc‑am
    10/05/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/05/2022
  • Bronnta
    09/06/2022
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Vermögen und Bau Baden-Württemberg Amt Ravensburg
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE148 Ravensburg
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE148 Ravensburg
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
50,385.26 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
22-71115
Cur síos

Brandmeldeanlage

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://vergabe.landbw.de/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/05/2022 11:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
50,385.26 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: elektro stotz GmbH + Co KG
Seoladh poist: Schmalegger Straße 21
Baile: Ravensburg
Cód poist: 88213
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.