Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Nienburg: Communications infrastructure - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ghearmáin, an-Nienburg: Communications infrastructure

  • Foilsithe
    22/11/2017
  • Sprioc‑am
    19/12/2017
  • Bronnta
    11/06/2018
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Landkreis Nienburg/Weser
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE927 Nienburg (Weser)
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE927 Nienburg (Weser)
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
32571000 Communications infrastructure
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
15,957,795.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Ziel der Maßnahme ist es, durch die Gewährung von Investitionsbeihilfen zu ermöglichen, die im Landkreis Nienburg/Weser gelegenen, noch unterversorgten Teilnehmeranschlüsse über ein NGA-Netz zu erschließen.
Das NGA unterversorgte Gebiet SÜD umfasst 3.711 Adressen und weist somit eine Einwohnerdichte von 81 Einwohnern/km2 auf.
Neben 4 989 Privathaushalten und 31 Unternehmen sollen auch 10 institutionelle Nachfrager (Schulen) von der Erschließung der unterversorgten Gebiete mit einer leistungsfähigen Breitbandinfrastruktur angeschlossen werden.
Die gewährten Investitionsbeihilfen sollen zur Erstellung des NGA-Netzes verwendet werden, welches im Eigentum des Unternehmens steht. Der Netzbetreiber erhält hierbei das Recht bzw. übernimmt die Verpflichtung, die entsprechende Breitbandinfrastruktur zu errichten, aktive Komponenten zu installieren, das NGA-Netz in Betrieb zu nehmen und für eine Mindestdauer von 7 Jahren zu betreiben und entsprechende Dienstleistungen und Angebote zu erbringen.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Landkreis Nienburg/Weser
Seoladh poist: Kreishaus am Schloßplatz 1
Baile: Nienburg
Cód NUTS: DE927
Cód poist: 31582
Tír: DEU
Teagmhálaí: Heuking Kühn Lüer Wojtek PartmbB; z. Hd. Frau Rechtsanwältin Christine Grau, Goetheplatz 5-7, 60313 Frankfurt am Main, Deutschland
Príomhsheoladh: https://www.kreis-ni.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

32571000 - Communications infrastructure

64000000 - Postal and telecommunications services

64200000 - Telecommunications services

Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
15,957,795.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Northern Access GmbH
Seoladh poist: Beckebohnen 2
Baile: Liebenau
Cód poist: 31618
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.