Publications Office of the EU
Seirbhís glantacháin bóthair bhardas Villa de Ingenio - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seirbhís glantacháin bóthair bhardas Villa de Ingenio

  • Foilsithe
    06/06/2025
  • Sprioc‑am
    07/07/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    11/07/2025
  • Bronnta
    09/02/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Pleno del Ayuntamiento de la Villa de Ingenio
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES709 Tenerife
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90610000 Street-cleaning and sweeping services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,441,587.97 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
1072/2025
Cur síos

Seirbhís glantacháin bóthair bhardas Villa de Ingenio

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=G%2FENi%2BF%2B2fiGCFcHcNGIlQ%3D%3D
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=G%2FENi%2BF%2B2fiGCFcHcNGIlQ%3D%3D
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
11/07/2025 10:00
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Criterio Calidad - Antigüedad de la maquinaria.
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Criterio Calidad - Reducción de emisiones CO2 en maquinaria/vehículos del servicio.
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Menor Coste Anual del Contrato.
Ualú (céatadán, beacht) : 80
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Herramientas de gestión del servicio (Control de flota y optimización de los trabajos del servicio).
Ualú (céatadán, beacht) : 0.5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Herramientas de gestión del servicio (Sistema de control en tiempo real de la asistencia de personal).
Ualú (céatadán, beacht) : 0.5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Herramientas de gestión del servicio (Sistemas de comunicación interna).
Ualú (céatadán, beacht) : 0.5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Medios materiales y técnicos a disposición del Servicio (Fichas técnicas de vehículos y maquinaria ofertada).
Ualú (céatadán, beacht) : 0.5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Medios materiales y técnicos a disposición del Servicio (Tabla de dependencias ofertadas).
Ualú (céatadán, beacht) : 0.5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Medios materiales y técnicos a disposición del Servicio (Tabla de maquinaria, vehículos, utensilios, enseres y utillaje ofertado según PPTP).
Ualú (céatadán, beacht) : 1
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Medios Personales (Organigrama).
Ualú (céatadán, beacht) : 0.25
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Medios Personales (Plan anual de personal a ofertar).
Ualú (céatadán, beacht) : 1
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Medios Personales (Tabla resumen de personal a adscribir al servicio).
Ualú (céatadán, beacht) : 0.25
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Plan de Trabajo (Medidas para la reducción del impacto medioambiental).
Ualú (céatadán, beacht) : 0.5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Plan de Trabajo (Plan anual de suministro, limpieza y reposición de maquinaria, vehículos, utillaje y productos de limpieza).
Ualú (céatadán, beacht) : 1
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Plan de Trabajo (Plan de mantenimiento de maquinaria y vehículos).
Ualú (céatadán, beacht) : 1
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Plan de Trabajo (Plan de Trabajo anual de los servicios de limpieza ofertados).
Ualú (céatadán, beacht) : 2
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plan de Gestión del Servicio - Plan de Trabajo (Servicio de concienciación y comunicación).
Ualú (céatadán, beacht) : 0.5
Luach measta
5,441,587.97 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: FCC MEDIO AMBIENTE, S.A.U - FCC EQUAL CEE CANARIAS SL
Seoladh poist:
Baile: MADRID
Cód poist: 28016
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.