Publications Office of the EU
Iorua, an-Skien: Engineering services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Skien: Engineering services

  • Foilsithe
    21/04/2016
  • Sprioc‑am
    27/05/2016
  • Oscailt na dtairiscintí
    27/05/2016
  • Bronnta
    15/06/2016
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
GKI Grenlandskommunenes Innkjøpsenhet (GKI the Grenland municipalities' procurement unit)
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71300000 Engineering services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,288,000.00 NOK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
16/02219
Cur síos

Framework agreement for the procurement of consultancy services within geo engineering for the municipalities of Bamble, Drangedal, Kragerø, Porsgrunn Siljan and Skien. Municipal and inter-municipal companies and other participants in GKI will have an option for the contract, see chapter 6.
The Contracting Authority's requirement for consultancy services can be:
* Preliminary assessment of geo engineering conditions in connection with:
— Excavations, laying foundation (buildings, walls, pipe lines).
— Stability of slopes in uncompact materials.
— Reduction in the ground water level
* Preparation of proposal to ground surveys' programme:
— This work includes necessary basis for obtaining quotations on ground surveys
* A final assessment of geo engineering conditions in connection with:
— Excavations works and laying foundations (buildings, walls, pipelines).
— Stability of slopes in uncompact materials.
— Reduction in the ground water level
* Geotechnical engineering design services.
— Excavations works and laying foundations (buildings, walls, pipelines). Special foundation methods
such as injections are not included in the contract.
— Improving stability of slopes in uncompact material.
— Reduction in the ground water level:
Measures to prevent reduction in the ground water level.
Necessary measures if the ground water level shall be reduced.
Tenders shall be submitted for the entire inquiry which applies to all municipalities and participants in the GKI (the Grenland municipalities' procurement unit).
The framework agreement period is 2 years with option for prolongation of the agreement with 1+1 year.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: TendSign
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not specified
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
27/05/2016 12:05
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
5,288,000.00 NOK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ÅF Reinertsen
Seoladh poist: Arnstein Arnebergs vei 28
Baile: Lysaker
Cód poist: 1366
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.