Publications Office of the EU
Sirens aláraim dhigiteacha a sheachadadh agus a shuiteáil don Chóras Rabhaidh agus Aláraim - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Sirens aláraim dhigiteacha a sheachadadh agus a shuiteáil don Chóras Rabhaidh agus Aláraim

  • Foilsithe
    25/02/2025
  • Bronnta
    22/01/2026
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL721 Kielecki
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
35120000 Surveillance and security systems and devices
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,233,398.80 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Seachadadh agus suiteáil bonn aláraim digiteach, a bheidh mar phríomhghné den Chóras Rabhaidh agus Aláraim (SOiA). Cuirtear an conradh chun feidhme mar chuid den tionscadal ‘Leathnú ar an gcóras foláirimh agus foláirimh’, atá mar chuid den Phlean Náisiúnta Téarnaimh agus Athléimneachta (NRRP)

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Cena (waga 60 pkt)
Ualú (céatadán, beacht) : 60
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną Okres gwarancji (waga 10 pkt)
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Termin wykonania umowy (waga 30 pkt).
Ualú (céatadán, beacht) : 30
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
2,233,398.80 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ALTOMPROF Wojciech Lizner
Seoladh poist:
Baile: Bęczków
Cód poist: 26-008
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.