Publications Office of the EU
A04.36.2023 Civieltechnische adviesproducten Gemeente Leiden en Oegstgeest - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

A04.36.2023 Civieltechnische adviesproducten Gemeente Leiden en Oegstgeest

  • Bronnta
    13/12/2023
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Gemeente Leiden en Gemeente Oegstgeest
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71300000 Engineering services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
A04.36.2023
Cur síos

Het proces van de nadere opdrachten binnen de overeenkomst wordt aangepast van €25.000,- naar een hogere drempel van €70.000,-. Oorspronkelijke artikel leidraad H1.2: 1.2 Proces Nadere Opdrachten Indien de Opdrachtgever een Opdracht wenst te verlenen binnen de Raamovereenkomst, is er sprake van een “Nadere Opdracht”. Voor elke Nadere Opdracht worden de te leveren producten uitgevraagd, waarbij de inhoud van deze Raamovereenkomst als basis dient. De selectie voor deze nadere opdrachten is afhankelijk van de geraamde opdrachtwaarde: - Een minicompetitie o.b.v. laagste prijs of prijs/kwaliteit voor opdrachten > €25.000,- - Een roulatiesysteem voor opdrachten < €25.000,-; deze worden één op één gegund.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
n.v.t.
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Arcadis Nederland B.V.
Seoladh poist:
Baile: Arnhem
Cód poist: 6814 DV
Tír:
Ainm oifigiúil: HaskoningDHV Nederland B.V.
Seoladh poist:
Baile: AMERSFOORT
Cód poist: 3818EX
Tír:
Ainm oifigiúil: HB Adviesbureau
Seoladh poist:
Baile: ALKMAAR
Cód poist: 1817MS
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.