Publications Office of the EU
Seachadadh bainne agus táirgí bainne d'othair USK - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seachadadh bainne agus táirgí bainne d'othair USK

  • Foilsithe
    15/12/2023
  • Sprioc‑am
    16/01/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/01/2024
  • Bronnta
    09/02/2024
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
15500000 Dairy products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,622,196.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
DZP.242.863.2023
Cur síos

Seachadadh bainne agus táirgí bainne d'othair USK - líon na gcúraimí: 1 a dtugtar tuairisc mhionsonraithe air in Iarscríbhinn 2A a ghabhann le SWZ

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://usk-wroc.logintrade.net
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://usk-wroc.logintrade.net
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/01/2024 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Cena” – C
Ualú (céatadán, beacht) : 100
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,622,196.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA
Seoladh poist:
Baile: Wysokie Mazowieckie
Cód poist: 18-200
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.