Publications Office of the EU
Spáinn, an-Gerona: Bitumen - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Spáinn, an-Gerona: Bitumen

  • Foilsithe
    05/01/2018
  • Sprioc‑am
    12/02/2018
  • Bronnta
    10/05/2018
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Diputació de Girona
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES512 Girona
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES512 Girona
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
44113610 Bitumen
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
649,600.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
324,800.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2017/7512
Cur síos

Compra de betún para las brigadas de conservación de las carreteras de la Diputación de Girona, para abastecerlas a fin y efecto de poder llevar a cabo las tareas de asfaltado y conservación de las carreteras de la red de la Diputación de Girona que tienen encomendadas y le son propias, así como la asistencia a los municipios en el asfaltado superficial de los caminos.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not specified
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
649,600.00 EUR
Luach conartha deiridh
324,800.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Probisa Productos Bituminosos, S. L. U.
Seoladh poist:
Baile: Madrid
Cód poist:
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.