Publications Office of the EU
Iodáil, an-Troina: Road construction works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Troina: Road construction works

  • Foilsithe
    11/11/2016
  • Sprioc‑am
    20/12/2016
  • Oscailt na dtairiscintí
    23/01/2017
  • Bronnta
    06/06/2017
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Centrale Unica di Committenza tra i Comuni di Troina — Nicosia — Agira
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITG16 Enna
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45233120 Road construction works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
196,736.59 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
151,351.42 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Realizzazione di un parcheggio nell'area comunale sita in Contrada Parapià.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Comune di Troina
Seoladh poist: Via Conte Ruggero 4
Baile: Troina
Cód poist: 94018
Tír: ITA
Teagmhálaí: Chiavetta Irene
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
23/01/2017 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
196,736.59 EUR
Luach conartha deiridh
151,351.42 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Asero Costruzioni Srl
Seoladh poist: Via IV Traversa 99
Baile: Belpasso
Cód poist: 95032
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.