Publications Office of the EU
Laitvia, an-Ríge: Mechanical spare parts except engines and engine parts - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Laitvia, an-Ríge: Mechanical spare parts except engines and engine parts

  • Fógartha
    04/09/2023
  • An dáta foilsithe measta
    15/09/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Neamhghníomhach
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
AS "Latvijas valsts meži"
An áit feidhmíochta
NUTS code: LV00 Latvija
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: LV00 Latvija
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34320000 Mechanical spare parts except engines and engine parts
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
150,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Minerālo materiālu pārstrādes iekārtu rezerves daļu iegāde un apkopju veikšana

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
150,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.