Publications Office of the EU
"Oibríochtaí a fhorghníomhú" faoin tionscadal "Oibreacha comhlántacha" don chuspóir infheistíochta "Córas aerchóirithe ar urlár na talún agus ar an gcéad urlár - ceanncheathrú CJ Arad, Mun. Arad, B-dul Revolutiei, uimh. 81’. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

"Oibríochtaí a fhorghníomhú" faoin tionscadal "Oibreacha comhlántacha" don chuspóir infheistíochta "Córas aerchóirithe ar urlár na talún agus ar an gcéad urlár - ceanncheathrú CJ Arad, Mun. Arad, B-dul Revolutiei, uimh. 81’.

  • Foilsithe
    02/09/2025
  • Sprioc‑am
    06/10/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/10/2025
  • Bronnta
    04/06/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Consiliul Judetean Arad
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO421 Arad
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
869,753.75 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
865,675.50 RON
Uimhir thagartha na tairisceana
3519941_2025_PAAPD1548113
Cur síos

Moladh an foirgneamh le haghaidh na hinfheistíochta ‘Oibreacha comhlántacha’ le haghaidh an chuspóra infheistíochta ‘Córas aerchóirithe ar urlár na talún agus ar an gcéad urlár – ceanncheathrú CJ Arad, mun. Arad, B-dul. Revolutiei, nr. 81’, atá lonnaithe i mbardas Arad, B-dul Revolutiei, nr. 81, atá cláraithe in CF Nr. 301566 – Arad, intravilan, nr. Cad. 301566, le bloc tógála aonair C1, atá beartaithe le haghaidh tógáil chultúrtha riaracháin agus shóisialta. Tá an foirgneamh in oidhreacht phoiblí Chontae Arad, atá á bhainistiú ag Comhairle Contae Arad agus is séadchomhartha stairiúil é atá aicmithe i Liosta na Séadchomharthaí Stairiúla – LMI 2015 faoi cheannteideal Uimh. 231, cód: AR-II-m-B-00552, conf. Ordú ón Aireacht Cultúir agus Oidhreachta Náisiúnta Uimh. 2828/2015. Is é príomhfheidhm an fhoirgnimh ná spásanna oifige riaracháin, le córas airde D+P+E. I bhfianaise aois na n-aerchóiritheoirí atá suite laistigh den fhoirgneamh, a leibhéal ard caithimh agus damáiste, a bheith sáraithe go fisiciúil agus gan a bheith ag déileáil nuair a thaifeadtar teochtaí níos airde lasmuigh, eadhon nach bhfuil aon fhoinse aerchóirithe i roinnt oifigí den fhoirgneamh atá luaite, rud a chruthaíonn míchompord i bhfeidhmiú gníomhaíochtaí, tá sé beartaithe córas aerchóirithe a chruthú le fearais nua agus feidhmíochta, atá riachtanach chun gnáthdhálaí oibre agus feidhmiú cuí ghníomhaíochtaí na foirne atá ag obair laistigh den fhoirgneamh a chruthú. I gcomhréir le hAirteagal 160(1) de Dhlí Uimh. 98/2016, arna leasú agus arna fhorlíonadh ina dhiaidh sin, ní bheidh an sprioc-am faoina mbeidh sé de cheart ag aon oibreoir eacnamaíoch leasmhar soiléirithe nó faisnéis bhreise a iarraidh maidir le doiciméadacht na tairisceana níos mó ná 20 lá roimh an sprioc-am chun tairiscintí a chur isteach, agus beidh an sprioc-am faoina bhfreagróidh an t-údarás conarthach go soiléir agus go hiomlán do gach iarraidh ar shoiléirithe/faisnéis bhreise ar an 12ú lá roimh an sprioc-am chun tairiscintí a chur isteach. Airteagal 161 de Dhlí Uimh. 98/2016. •Forchoimeádann an tÚdarás Conarthach an ceart chun leasuithe a dhéanamh ar an gconradh i gcomhréir le hAirteagal 221 de Dhlí Uimh. 98/2016, arna leasú.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.e-licitatie.ro
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.e-licitatie.ro
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/10/2025 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Pretul ofertei
Luach measta
869,753.75 RON
Luach conartha deiridh
865,675.50 RON
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: STANCIU IRRIGATION COMPANY
Seoladh poist:
Baile: Arad
Cód poist: 310437
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.