Publications Office of the EU
Slóvaic, an t-Martin: Washing and dry-cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slóvaic, an t-Martin: Washing and dry-cleaning services

  • Foilsithe
    08/06/2017
  • Sprioc‑am
    12/07/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    13/07/2017
  • Bronnta
    02/10/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Univerzitná nemocnica Martin
An áit feidhmíochta
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
98310000 Washing and dry-cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
311,970.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
311,970.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
002/VS/OVO/01/17Ja
Cur síos

Predmetom zákazky je poskytnutie služby v nasledovnej špecifikácii:
— pranie, dezinfekcia, bielenie, žehlenie, skladanie, balenie posteľnej bielizne, operačnej bielizne, ostatnej bielizne a pracovných odevov pre zamestnancov, zabezpečenie evidencie bielizne vrátane súvisiacich služieb,
— pranie, resp. chemické čistenie a dezinfekcia matracov, balenie a zabezpečenie evidencie matracov vrátane súvisiacich služieb.
Predpokladané množstvo bielizne a odevov je 478 500 kg a 1 500 kg matracov za 1 rok.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Univerzitná nemocnica Martin
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 00365327
Seoladh poist: Kollárova 2
Baile: Martin
Cód NUTS: SK031
Cód poist: 036 59
Tír: SVK
Teagmhálaí: Ing. Anna Javorová, Ing. Monika Klobušická
Príomhsheoladh: http://www.unm.sk
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
13/07/2017 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
311,970.00 EUR
Luach conartha deiridh
311,970.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Elastik – M, s.r.o.
Seoladh poist: Kollárova 5781
Baile: Martin
Cód poist: 036 01
Tír: SVK
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.