Publications Office of the EU
Iorua, an-Brumunddal: Radiodiagnostic devices - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Brumunddal: Radiodiagnostic devices

  • Foilsithe
    27/12/2022
  • Sprioc‑am
    01/02/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    01/02/2023
  • Bronnta
    09/06/2023
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Sykehuset Innlandet HF
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO Norge
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO Norge
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33124200 Radiodiagnostic devices
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,370,288.00 NOK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,370,288.00 NOK
Uimhir thagartha na tairisceana
22/03997
Cur síos

Innlandet Hospital Trust, division Gjøvik, Lillehammer, department for picture diagnostics, would like tenders for the delivery and installation of x-ray and x-ray equipment for the department for picture diagnostics Lillehammer. The offered equipment must be an x-ray combo-lab with x-ray and it must have functionality that enables all traditional x-ray examinations such as gastrointestinal, urogenital, biliary passages, neurological, as well as various joint injections. The laboratory will also be used for skeleton examinations such as back, shoulder, hip, thorax, and small skeleton. In addition to the equipment and installation, the delivery also includes the necessary training and maintenance. For further information please refer to the tender documentation and annexes.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Sykehuset Innlandet HF
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 983 971 709
Seoladh poist: Postboks 104
Baile: Brumunddal
Cód NUTS: NO
Cód poist: 2381
Tír: NOR
Teagmhálaí: Thomas Aaseth
Príomhsheoladh: http://www.sykehuset-innlandet.no
Leictreonach trí:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=349721&B=KGVLIGHT
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
01/02/2023 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
4,370,288.00 NOK
Luach conartha deiridh
4,370,288.00 NOK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Philips Norge AS
Seoladh poist: Postboks 6422 Etterstad
Baile: Oslo
Cód poist: 0605
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.