Publications Office of the EU
Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново

  • Foilsithe
    12/06/2025
  • Sprioc‑am
    10/07/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    11/07/2025
  • Bronnta
    09/09/2025
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG321 Велико Търново
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39717200 Air-conditioning appliances
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
438,378.58 BGN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
498647
Cur síos

Целта на настоящата обществена поръчка е доставки и монтаж на климатици/ климатични системи за нуждите на Община Велико Търново, съгласно потребностите на Възложителя. Доставките ще се осъществяват на базата на отправено от Възложителя възлагателно писмо, съдържащо информация за вид, количество и точно място или места (адреси) на доставка на климатици/ климатични системи, съобразно конкретните потребности на Община Велико Търново и нейните структури. В предмета на договора за обществена поръчка са включени следните дейности: 1. доставка на климатичните системи до мястото на доставка, посочено във възлагателното писмо; 2. монтаж/инсталация и въвеждане в експлоатация на доставените климатични системи в съответните обекти и помещения; 3. инструктаж на персонала на Възложителя за експлоатация и поддръжка на климатичните системи; 4. гаранционен сервиз на доставените климатици/ климатични системи в рамките на гаранционния срок, считано от датата на подписване на Приемо-предавателния протокол за приемане на доставката и съпътстващите доставката дейности по т. 2 и 3 по-горе.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://app.eop.bg/today/498647
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://app.eop.bg/today/498647
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
11/07/2025 13:00
Cód CPV

39717200 - Air-conditioning appliances

42512000 - Air-conditioning installations

Modh bronnta
Г – Показател за предлаган гаранционен срок /в месеци/ - На оценка подлежи предлагания от участниците срок за гаранционна поддръжка на климатик/ климатична система, посочен в отговор на въпрос 2.3 от Техническото предложение.
Luach measta
438,378.58 BGN
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Булклима Инженеринг ЕООД
Seoladh poist:
Baile: гр. София
Cód poist: 1164
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.