Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Saint-Rémy-lès-Chevreuse: Street-sweeping services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Saint-Rémy-lès-Chevreuse: Street-sweeping services

  • Foilsithe
    18/12/2023
  • Sprioc‑am
    26/01/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    29/01/2024
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Commune de Saint Remy Les Chevreuse
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR103 Yvelines
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR103 Yvelines
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90612000 Street-sweeping services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
280,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2023-AO-003
Cur síos

Ce marché porte sur des prestations de nettoyage régulier de la voirie communale

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/index.jsp
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
29/01/2024 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
280,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.