Publications Office of the EU
Spáinn, an-Alcalá de Henares: Immunosuppressive agents - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Alcalá de Henares: Immunosuppressive agents

  • Bronnta
    30/06/2022
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Hospital Universitario Príncipe de Asturias
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33652300 Immunosuppressive agents
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
387,191.68
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
241,994.80 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
PNSP HUPA 61/21
Cur síos

Suministro de Medicamentos Taltz pluma 80 mg para el Hospital Universitario Príncipe de Asturias

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
387,191.68
Luach conartha deiridh
241,994.80 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: LILLY, S.A.
Seoladh poist: Avenida de la Industria, 30
Baile: Alcobendas (Madrid)
Cód poist: 28108
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.