Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Falun: Aerial and related services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sualainn, an t-Falun: Aerial and related services

  • Foilsithe
    18/12/2020
  • Sprioc‑am
    26/01/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    27/01/2021
  • Bronnta
    12/02/2021
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Länsstyrelsen i Dalarnas län
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
60440000 Aerial and related services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,400,000.00 SEK
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
452-17849-2020
Cur síos

Härmed inbjuds leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av ramavtal avseende skogsbrandbevakning med flyg på en till tre flygslingor i Dalarnas län.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afoadmewxf&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
27/01/2021 00:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.