Publications Office of the EU
Phortaingéil, an-Vila Real: Textile-cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Phortaingéil, an-Vila Real: Textile-cleaning services

  • Foilsithe
    30/06/2018
  • Sprioc‑am
    27/07/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/07/2018
  • Bronnta
    10/01/2019
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Águas do Norte, S. A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PT11D Douro
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
98312000 Textile-cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
780,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
747,352.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
PRC_0189/2018_RHU
Cur síos

Aluguer operacional e higienização de vestuário de trabalho para a Águas do Norte, S. A., e para a Águas do Tejo Atlântico, S. A.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Águas do Norte, S. A.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 513606084
Seoladh poist: Rua Dom Pedro de Castro, 1 A
Baile: Vila Real
Cód NUTS: PT11D
Cód poist: 5000-669
Tír: PRT
Teagmhálaí: Área funcional procedimento
Príomhsheoladh: http://adnorte.pt
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/07/2018 10:00
Ceannaitheoirí
Águas do Tejo Atlântico, S. A.
Cód CPV

98312000 - Textile-cleaning services

50000000 - Repair and maintenance services

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.