Publications Office of the EU
Soláthar cuimsitheach leictreachais mar aon leis an tseirbhís dáileacháin leictreachais a sholáthraítear do shaoráidí Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o. atá á athstruchtúrú in 2026 - II - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Soláthar cuimsitheach leictreachais mar aon leis an tseirbhís dáileacháin leictreachais a sholáthraítear do shaoráidí Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o. atá á athstruchtúrú in 2026 - II

  • Foilsithe
    28/10/2025
  • Sprioc‑am
    26/11/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    26/11/2025
  • Bronnta
    26/02/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Milickie Centrum Medyczne Sp. z o. o. w restrukturyzacji
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL518 Wrocławski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09310000 Electricity
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,311,441.20 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
MCM/WSM/ZP29/2025
Cur síos

soláthar cuimsitheach leictreachais mar aon leis an tseirbhís dáileacháin leictreachais a sholáthraítear do shaoráidí Milicki Centrum Medyczny Sp. z o.o. atá á athstruchtúrú - II. Leagtar amach tuairisc mhionsonraithe ar ábhar an chonartha in Iarscríbhinní 1 agus 2

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
26/11/2025 09:05
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: 100
Ualú (céatadán, beacht) : 100
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,311,441.20 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Tauron Sprzedaż sp. z o.o.
Seoladh poist:
Baile: Kraków
Cód poist: 30-417
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.