Publications Office of the EU
Spáinn, an-Villaviciosa de Córdoba: Social work services without accommodation - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Villaviciosa de Córdoba: Social work services without accommodation

  • Curtha ar ceal
    24/12/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Pleno del Ayuntamiento de Villaviciosa de Córdoba
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES613 Córdoba
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES613 Córdoba
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85312000 Social work services without accommodation
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
GEX 2134/2019
Cur síos

Prestación del servicio de ayuda a domicilio del Ayuntamiento de Villaviciosa de Córdoba.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.