Publications Office of the EU
SERVIZIO DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO PER IL COMUNE DI VIAREGGIO - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SERVIZIO DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO PER IL COMUNE DI VIAREGGIO

  • Bronnta
    10/04/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
COMUNE DI VIAREGGIO - Segretario generale – Dirigente d'Area e di Staff
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITI12 Lucca
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66518100 Insurance brokerage services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
229,374.16 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

svolgimento dell'attività professionale di broker assicurativo, comprensivo di assistenza e consulenza nella determinazione dei contenuti dei contratti di assicurazione e nella loro esecuzione e gestione

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: "-"
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
229,374.16 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: WILLIS ITALIA SPA
Seoladh poist:
Baile: MILANO
Cód poist: 20124
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.