Publications Office of the EU
Soláthar píosa trealaimh tralaí Lóistíocht GW-L2 (fonnadh agus cabhalra) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Soláthar píosa trealaimh tralaí Lóistíocht GW-L2 (fonnadh agus cabhalra)

  • Foilsithe
    03/04/2026
  • Sprioc‑am
    08/05/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/05/2026
  • Bronnta
    24/08/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Pforzheim - Zentrale Vergabestelle
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE129 Pforzheim, Stadtkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34144210 Firefighting vehicles
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
-1.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
FW 2026.01
Cur síos

Píosa trealaimh a sholáthar Lóistíocht tralaí de réir DIN EN 1846-M-2 agus DIN 14555-22 (Comhrá le cabhalra)

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.vergabe24.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: ceadaithe
https://www.vergabe24.de
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/05/2026 10:00
Modh bronnta
Preis
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
-1.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Albert Ziegler Feuerschutz GmbH
Seoladh poist:
Baile: Rendsburg
Cód poist: 24768
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.