Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Rouen: Planting and maintenance services of green areas - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Rouen: Planting and maintenance services of green areas

  • Foilsithe
    18/12/2020
  • Sprioc‑am
    20/01/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    20/01/2021
  • Bronnta
    09/03/2021
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
CCI Rouen Métropole
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
77310000 Planting and maintenance services of green areas
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
173,312.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
CCIRM-2020-AOO-04
Cur síos

La présente consultation a pour objet la réalisation de prestations d'entretien des espaces verts pour les besoins des membres du groupement de commandes: CCI Rouen Métropole, SCI Campus CCI SMN et SCI entreprises +

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=683564&orgAcronyme=l2m
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
20/01/2021 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.