Publications Office of the EU
Pholainn, an-Toruń: Operating-theatre instruments - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Toruń: Operating-theatre instruments

  • Foilsithe
    12/07/2022
  • Sprioc‑am
    19/08/2022
  • Bronnta
    27/09/2022
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL Polska
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL Polska
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33162200 Operating-theatre instruments
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
127,500.72 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
127,500.72 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
W.Sz.Z:TZ-280-60/22
Cur síos

1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do mini histero-resektoskopii bipolarnych wykonywanych w znieczuleniu okołoszyjkowym.
1.2. Wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określa Załącznik Nr 2 do SWZ.
1.3. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2 do SWZ) wymagania odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Seoladh poist: ul. Świętego Józefa 53-59
Baile: Toruń
Cód NUTS: PL
Cód poist: 87-100
Tír: POL
Teagmhálaí: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Príomhsheoladh: www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
127,500.72 PLN
Luach conartha deiridh
127,500.72 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: IMS Innovative Medical Solutions Bernaczyk Nowak Sp. j.
Seoladh poist: ul. Piękna 55/1
Baile: Poznań
Cód poist: 60-589
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.