Publications Office of the EU
Iorua, an-Bergen: Repair and maintenance services of building installations - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Bergen: Repair and maintenance services of building installations

  • Foilsithe
    18/04/2023
  • Sprioc‑am
    15/05/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/05/2023
  • Bronnta
    08/06/2023
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
UNIVERSITETET I BERGEN
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO0A2 Vestland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO0A2 Vestland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50700000 Repair and maintenance services of building installations
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,000,000.00 NOK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,000,000.00 NOK
Uimhir thagartha na tairisceana
ANSK-22-0511
Cur síos

Through this invitation to tender, the University of Bergen intends to enter into framework agreements for flooring services.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afxduwdmff&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/05/2023 12:01
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
5,000,000.00 NOK
Luach conartha deiridh
5,000,000.00 NOK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Byggtapetsermester Stigen og Kronheim AS
Seoladh poist:
Baile: Bergen
Cód poist:
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.