Publications Office of the EU
An tSeicia-Pardubice: Architectural services for buildings - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

An tSeicia-Pardubice: Architectural services for buildings

  • Foilsithe
    08/12/2020
  • Sprioc‑am
    02/02/2021
  • Bronnta
    24/05/2021
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Pardubický kraj
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71221000 Architectural services for buildings
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,467,200.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,043,000.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Pardubický kraj
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 70892822
Seoladh poist: Komenského náměstí 125
Baile: Pardubice
Cód NUTS: CZ053
Cód poist: 532 11
Tír: CZE
Teagmhálaí: Ing. Kateřina Drahovzalová
Príomhsheoladh: http://www.pardubickykraj.cz/
Leictreonach trí:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
4,467,200.00 CZK
Luach conartha deiridh
3,043,000.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Masák & Partner, s.r.o.
Seoladh poist: Rooseveltova 575/39
Baile: Praha
Cód poist: 160 00
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.