Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Hohen Neuendorf: Motorway construction works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Hohen Neuendorf: Motorway construction works

  • Foilsithe
    22/05/2023
  • Sprioc‑am
    22/06/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/06/2023
  • Bronnta
    20/07/2023
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Autobahn GmbH des Bundes - NL Nordost
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE80K Landkreis Rostock
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE40A Oberhavel
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45233110 Motorway construction works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,198,456.27 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2023-338
Cur síos

A 20 DE AS Tessin - AS Bad Sülze beide RF, Los 2 Verkehrssicherung km 152,345 - km 162,700 beide RiFa

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://vergabe.autobahn.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/06/2023 09:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,198,456.27 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: straat1 GmbH, NL Rostock
Seoladh poist: Petersdorfer Straße 10
Baile: Rostock
Cód poist: 18147
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.