Publications Office of the EU
Athchóiriú ginearálta Albert-Schweitzer-Realschule agus Pestalozzi Förderschule - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Athchóiriú ginearálta Albert-Schweitzer-Realschule agus Pestalozzi Förderschule

  • Foilsithe
    20/06/2025
  • Bronnta
    14/07/2025
  • Sprioc‑am
    05/08/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/08/2025
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45214200 Construction work for school buildings
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
693,774.75 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Mar chuid d’athchóiriú ginearálta fhoirgneamh scoile Albert-Schweizer-Realschule, tá gá le hoibreacha gloinithe, aghaidheanna PFR (córas próifíle cruach), doirse seachtracha (córas próifíle cruach) le haghaidh ranna tógála BA1 - BA 3. BA 1 Façade PFR thart ar 80 m2 Façade PFR le ceannbhrat thart ar 89 m2 bealach isteach ar an taobh, gné ilpháirte den doras taobh amuigh thart ar 7 m2 cumhdach balla/uasteorainn taobh amuigh thart ar 12 m2 cumhdach glan thart ar 40 m2 BA 2 Façade PFR thart ar 29 m2 eilimint ilpháirte den doras taobh amuigh thart ar 8 m2 cumhdach balla/uasteorainn taobh amuigh thart ar 9 m2 BA 3 eilimint den doras taobh amuigh thart ar 7 m2 thart ar 7 m2 eilimint ilpháirte den doras taobh amuigh thart ar 8 m2 thart ar 8 m2 eilimint an dorais taobh amuigh thart ar 4 m2 thart ar 4 m2 cumhdach balla/uasteorainn taobh amuigh thart ar 12 m2 Tréimhse Eisiata Beart iomlán 07.05.2025 - 27.05.2030 Obair ghlóthach, PFR, doirse taobh amuigh (fo-ábhar 1: BA) 04.02.2026 - 17.03.2026 Céimeanna tógála breise, gach trádáil críochnaithe agus ceadaithe BA 2: 20.11.2026 - 16.06.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Gan leithdháileadh scaoilte!

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.subreport.de/E36867744
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.subreport.de/E22833613
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/08/2025 10:15
Modh bronnta
Critéar: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Cineál: price
Cur síos: 100 % Preis
Ualú (céatadán, beacht) : 100
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
693,774.75 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Seoladh poist:
Baile: Bonn
Cód poist: 53119
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Ainm oifigiúil: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kaperich
Cód poist: 56767
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.