Publications Office of the EU
Glao ar thairiscintí chun Glao Éigeandála ar Shaoránaigh ina dtithe féin a sheachadadh - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Glao ar thairiscintí chun Glao Éigeandála ar Shaoránaigh ina dtithe féin a sheachadadh

  • Foilsithe
    20/05/2025
  • Sprioc‑am
    19/06/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    19/06/2025
  • Bronnta
    12/08/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Silkeborg Kommune
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DK042 Østjylland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,000,000.00 DKK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Leis an gcuireadh seo chun tairisceana, tá sé beartaithe ag an údarás conarthach conradh a thabhairt i gcrích le haghaidh trealamh glaonna éigeandála do shaoránaigh an bhardais ina dtithe féin. Tá sé mar aidhm ag an Eintiteas Ordúcháin an trealamh glaonna éigeandála atá ag an Eintiteas Ordúcháin cheana féin a athsholáthar do shaoránaigh ina dtithe féin. Chun tuairisc níos mionsonraithe a fháil ar na táirgí a thairgtear, lena n-áirítear na ceanglais atá le comhlíonadh ag an seachadadh, féach ‘Iarscríbhinn 1 – Dréachtchonradh’ agus ‘Iarscríbhinn 2 – Liosta Tairiscintí’.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/6df38434-bcee-42f0-b7a0-fb9cf0fcbc7f/homepage
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/6df38434-bcee-42f0-b7a0-fb9cf0fcbc7f/homepage
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
19/06/2025 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Kvalitet: Holdbarhed og Robusthed
Luach measta
2,000,000.00 DKK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Tunstall A/S
Seoladh poist:
Baile: Skanderborg
Cód poist: 8660
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.