Publications Office of the EU
Chipir, an-Nicosia: Medical insurance services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Chipir, an-Nicosia: Medical insurance services

  • Bronnta
    16/06/2017
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66512220 Medical insurance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,114,420.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
13.20.125/10
Cur síos

Ο Δήμος Στροβόλου διενεργεί διαγωνισμό εκ μέρους των πιο κάτω Αναθετουσών Αρχών για την παροχή ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης των υπαλλήλων και των δικαιούχων συνταξιούχων υπαλλήλων και εξαρτωμένων τους:
Δήμος Στροβόλου, Αγλαντζιάς, Λατσιών, Έγκωμης, Λακατάμιας, Αγίου Δομετίου, Ιδαλίου, Παραλιμνίου, Αγίας Νάπας, Κερύνειας, Λαπήθου, Γερίου, Συμβούλια Αποχετεύσεων Παραλιμνίου και Αγίας Νάπας και Κεντρική Υπηρεσίας Κοινοτικών Συμβουλίων Αμμοχώστου.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,114,420.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Altius Insurance LTD
Seoladh poist: Τ.Θ. 26516
Baile: Λευκωσία
Cód poist: 1640
Tír: CYP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.