Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Toulon: Road-surfacing materials - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Toulon: Road-surfacing materials

  • Foilsithe
    25/02/2017
  • Sprioc‑am
    29/03/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/04/2017
  • Bronnta
    23/05/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Ville de Toulon
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRL05 Var
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRL05 Var
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
44113800 Road-surfacing materials
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
26,500.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
24,727.74 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
AOOFOUACC Produits de marquage en 2 lots 2017
Cur síos

La présente consultation concerne la fourniture de divers produits de marquage au sol et de signalisation routière horizontale, en 2 lots, pour l'utilisation des équipes d'entretien de la direction des ateliers de la voirie de la ville de Toulon.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Ville de Toulon
Seoladh poist: À l'attention de M. le sénateur maire de Toulon, ancien ministre Hôtel de Ville, avenue de la République
Baile: Toulon Cedex 9
Cód NUTS: FR825
Cód poist: 83041
Tír: FRA
Teagmhálaí: Direction de la commande publique
Príomhsheoladh: http://www.toulon.fr/marches-publics
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/04/2017 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.