Publications Office of the EU
Iodáil, an-An Róimh: Caretaker services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-An Róimh: Caretaker services

  • Foilsithe
    15/12/2023
  • Sprioc‑am
    17/01/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    18/01/2024
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Agenzia Spaziale Italiana
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITF52 Matera
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITI43 Roma
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
98341140 Caretaker services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
879,623.58 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
CIG A020528627
Cur síos

Affidamento del Servizio di Vigilanza Armata per la Sede ASI di Matera – Località Terlecchia, per una durata di 36 mesi, rinnovabili per altri 36 mesi.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Agenzia Spaziale Italiana
Seoladh poist: Via del Politecnico snc
Baile: Roma
Cód NUTS: ITI43
Cód poist: 00133
Tír: ITA
Príomhsheoladh: https://www.asi.it
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/01/2024 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
879,623.58 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.