Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Dunkerque: Architectural services for buildings - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Dunkerque: Architectural services for buildings

  • Foilsithe
    23/03/2020
  • Sprioc‑am
    05/06/2020
  • Bronnta
    14/09/2020
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Flandre Opale Habitat
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71221000 Architectural services for buildings
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
166,354.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
284,391.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Mission de maîtrise d'œuvre et BET pour le programme de restructuration en 39 logements de l'ancien EHPAD de la gorgue — rue Beaupré, et la construction d'une batterie de 07 garages.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://flandreopalehabitat.e-marchespublics.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
166,354.00 EUR
Luach conartha deiridh
284,391.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Charrier Vincent
Seoladh poist: 12/14 rue Faidherbe
Baile: Lille
Cód poist: 59800
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: HDM Inenierie SA
Seoladh poist: 20 rue Hubble
Baile: Sainghin-en-Melantois
Cód poist: 59262
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: SAS Euro DB
Seoladh poist: 102 rue des Sequoias
Baile: Lesquin
Cód poist: 59210
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.