Publications Office of the EU
DK-Nykøbing M: Cleaning products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DK-Nykøbing M: Cleaning products

  • Foilsithe
    14/09/2012
  • Sprioc‑am
    22/10/2012
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/10/2012
  • Bronnta
    06/11/2012
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Morsø Kommune
An áit feidhmíochta
NUTS code: DK050 Nordjylland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39830000 Cleaning products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
773-2012-91228
Cur síos

Morsø Kommune udbyder herved rengøringsrekvisitter og -midler. Udbuddet vedrører levering til Morsø Kommune, herefter kaldet udbyder. Levering skal ske til samtlige afdelingen og institutioner i Morsø Kommune.
Kontraktperioden vil jf. kontraktens § 4 være 1. december 2012 til 30. november 2014 med option på 2x12 måneders forlængelse.
Morsø Kommune har ca. 21 500 indbyggere og et areal på 363,3 km².
Omsætningen og produktvalget er anslåede mængder, og derfor udelukkende retningsgivende og ikke udtryk for en fast ordre på disse mængder.
Udbyder forpligter sig således kun til at aftage den mængde, der modsvarer det faktiske forbrug.
Udbudsmaterialet er udarbejdet med udgangspunkt i den nuværende kommunestruktur. Denne struktur kan på sigt ændres, f.eks. kan der ske en sammenlægning af institutioner, afdelinger m.fl. med derved færre leveringssteder, men der kan også forekomme deling og dermed flere leveringssteder.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Mercell Danmark A/S
Seoladh poist: Via permalink herunder
Baile: Odense C
Cód poist: 5000
Tír: DNK
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/10/2012 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: VTK A/S
Seoladh poist: Ellehammersvej 14
Baile: Vejle
Cód poist: 7100
Tír: DNK
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.