Publications Office of the EU
Ábhair Soláthair a Sholáthar - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Ábhair Soláthair a Sholáthar

  • Foilsithe
    05/08/2025
  • Sprioc‑am
    09/09/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    09/09/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
"Centrum Medyczne w Łańcucie" sp. z o. o.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33141110 Dressings
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
13
Uimhir thagartha na tairisceana
SZP/380/20/2025
Cur síos

1.Is é ábhar an ordaithe ábhair Sholáthraithe Abhair Sholáthraithe a sholáthar i gcomhréir leis an tuairisc agus leis na ceanglais atá in Iarscríbhinní Uimh. 2÷2.12 (leathán Excel) a ghabhann leis na Sonraíochtaí (i bhfoirmeacha éagsúlaithe agus praghais). 2. Éilíonn an Páirtí Ordúcháin trealamh teiripe folúis a léasú faoi raon feidhme phacáiste Uimh. I agus phacáiste Uimh. IV. Roinneadh ábhar an chonartha ina 13 phacáiste (cúraimí/páirteanna): PACÁISTE I - TUAIRISCÍ SPEISIALTA Uimh. 1 (Iarscríbhinn 2); Pacáiste II - Suíonna Speisialta Uimh. 2 (IARSCRÍBHINN 2.1); Paicéad III - Suíonna Speisialta Uimh. 3 (IARSCRÍBHINN 2.2); Paicéad Uimh. IV - TÁIRGÍ SPEISIALTA Uimh. 4 (IARSCRÍBHINN 2.3); PACÁISTE Uimh. V – COMHAIRLE Uimh. 1 (IARSCRÍBHINN 2.4); PACÁISTE Uimh. VI — COMHAIRLE Uimh. 2 (IARSCRÍBHINN 2.5); Pacáistíocht Uimh. VII – TUAIRISCÍ (IARSCRÍBHINNí Uimh. 2.6); Pacáistíocht Uimh. VIII - WATA, GAS (IARSCRÍBHINNí Uimh. 2.7); Pacáistíocht Uimh. IX- Gásanna le haghaidh Díspeagadh Scine (Iarscríbhinní Uimh. 2.8); PACÁISTE X — HEMOSTATICS (IARSCRÍBHINN 2.9); Pacáistíocht Uimh. XI - Láithreacha Saoire (IARSCRÍBHINNí 2.10); Pacáistíocht Uimh. XII – TÁIRGÍ SPEISIALTA Uimh. 5 (IARSCRÍBHINNí Uimh. 2.11); Pacáistíocht Uimh. XIII - TÁIRGÍ SPEISIALTA Uimh. 6 (IARSCRÍBHINNí Uimh. 2.12); An sprioc-am is gá chun ábhar an chonartha (conradh) a chomhlíonadh agus na coinníollacha maidir le comhlíonadh an chonartha: 1.Déanfar soláthairtí ábhar an ordaithe i ndiaidh a chéile, i gcomhréir le riachtanais an Pháirtí Ordaithe i gcomhréir leis na foirmeacha éagsúla agus praghsanna (Iarscríbhinní Uimh. 2) i bhfoirm seachadtaí páirteacha. 2.Is ar feadh íostréimhse 24 mhí ó dháta thabhairt i gcrích an chonartha nó a bhailíochta nó go dtí go mbeidh an méid arb é an luach saothair conarthach é ídithe a bheidh téarma feidhmíochta an duine is ábhar don chonradh (conradh). 3. Ábhar an ordaithe a sholáthar, i.e. Coinneofar pacáistí I ÷ VII agus IX÷XIII ar laethanta oibre ó 7.00 go 14.00 de réir orduithe scríofa arna gcur trí ríomhphost ag Bainisteoir Chógaisíocht an Ospidéil nó ag duine údaraithe eile. I gcásanna an-phráinneach agus a bhfuil údar cuí leo, cuirfear an t-ordú i scríbhinn trí ríomhphost agus dearbhófar é ar an teileafón freisin, i.e. chun faisnéis a fháil an bhfuil cóirithe ar fáil san ordú. 4. Ábhar an ordaithe a sholáthar, i.e. Coinneofar pacáistí Uimh. VIII ar laethanta oibre ó 7.00 go 14.00 de réir orduithe scríofa a chuirfidh an Stóras Lárnach trí ríomhphost. I gcásanna an-phráinneach agus a bhfuil údar cuí leo, cuirfear an t-ordú i scríbhinn trí ríomhphost agus dearbhófar é ar an teileafón freisin, i.e. chun faisnéis a fháil an bhfuil cóirithe ar fáil san ordú. 5.I dtaca le cásanna éagsúla, e.g. éigeandálaí, eipidéimí, etc., a dhéanann difear do chur chun feidhme ábhar an chonartha conarthaí a bheidh ann amach anseo, agus i gcás nach n‐ídeofar an t‐assórtáil, ceadaíonn an Páirtí is Ordúóir síneadh a chur le fad ábhar an chonartha ar feadh tréimhse nach faide ná 12 mhí nó go dtí go mbeidh an t‐assórtáil ídithe. Is é 2 lá oibre an dáta seachadta íosta don duine is ábhar don ordú, agus is é 5 lá oibre an dáta seachadta uasta ón dáta a chuirtear an t-ordú isteach (an critéar chun meastóireacht a dhéanamh ar thairiscintí, a bhfuil tuairisc air i gCaibidil XXI). Déantar an t-am seachadta a chomhaireamh ar an gcéad lá oibre eile ón dáta a chuireann an Páirtí Ordaithe an t-ordú. 8.Cinneann an Páirtí Ordaithe gur laethanta ó Luan go hAoine ó 7.00 go 14.00 iad na laethanta oibre, seachas an Satharn agus an Domhnach agus laethanta saoire a shonraítear le dlí. Téarma, foirm íocaíochta: 1.Déanfar an sprioc‐am íocaíochta – íocaíocht as cur chun feidhme páirteach, i.e. as ábhar an ordaithe a sheachadadh, trí aistriú laistigh de 30 go 60 lá (sprioc‐am íocaíochta íosta suas le 30 lá, agus an sprioc‐am íocaíochta uasta suas le 60 lá – ceanglaítear ar an gConraitheoir an sprioc‐am íocaíochta a shonrú san fhoirm tairisceana) tar éis sonrasc CBL arna eisiúint i gceart a sheachadadh agus a fháil. 2.Foirm na híocaíochta – aistriú. 3.Má thiteann an sprioc-am íocaíochta ar lá saoire poiblí nó ar an Satharn, déanfar an íocaíocht laistigh den chéad lá oibre tar éis na laethanta sin. 4.Ní sheolfaidh an Conraitheoir sonraisc i bhfoirm leictreonach ach chuig an seoladh seo a leanas: pharmaceutical@cm-łańcut.pl. nó warehouse@cm-łańcut.pl.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://cm-lancut.ezamawiajacy.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://cm-lancut.ezamawiajacy.pl
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
09/09/2025 10:30
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.