Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Friedberg (Hessen): Electrical fitting work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ghearmáin, an-Friedberg (Hessen): Electrical fitting work

  • Foilsithe
    31/05/2014
  • Sprioc‑am
    15/07/2014
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/07/2014
  • Bronnta
    12/09/2014
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
hbm Hessisches Baumanagement Vergabebereich Friedberg
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45311200 Electrical fitting work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,971,999.99 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
A0421-2014-0968
Cur síos

BM.Nr.: A.0421.080304 – Auftrags Nr.: 5000121040.
Referenz Nr.: A0421-2014-0968.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/07/2014 10:30
An áit feidhmíochta
Cód CPV

45311200 - Electrical fitting work

33000000 - Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products

33100000 - Medical equipments

Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,971,999.99 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: AAB I&E Anlagenbau GmbH
Seoladh poist: Raniser Straße 26
Baile: Pößneck
Cód poist: 07381
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.