Publications Office of the EU
Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län

  • Foilsithe
    09/10/2025
  • Sprioc‑am
    10/02/2026
  • Bronnta
    25/06/2026
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Trafikverket Myndighet
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45233139 Highway maintenance work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
276,000,000.00 SEK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
221,520,000.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
KOM-414066
Cur síos

Basunderhåll väg på allmänna vägar i område Svenstavik, Jämtlands län. Total väglängd ca 956 km.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: framgår av förfrågningsunderlaget
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
276,000,000.00 SEK
Luach conartha deiridh
221,520,000.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Svevia AB (publ)
Seoladh poist:
Baile: Stockholm
Cód poist: 10225
Tír:
Ainm oifigiúil: Terranor AB (publ)
Seoladh poist:
Baile: VÄXJÖ
Cód poist: 35246
Tír:
Ainm oifigiúil: Peab Anläggning AB
Seoladh poist:
Baile: SOLNA
Cód poist: 16928
Tír:
Ainm oifigiúil: Infrakraft Drift & Underhåll Sverige AB
Seoladh poist:
Baile: Sundsvall
Cód poist: 852 29
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.