Publications Office of the EU
Ungáir, an-Búdaipéist: Imaging equipment for medical, dental and veterinary use - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungáir, an-Búdaipéist: Imaging equipment for medical, dental and veterinary use

  • Foilsithe
    09/04/2019
  • Sprioc‑am
    20/05/2019
  • Bronnta
    07/08/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Semmelweis Egyetem
An áit feidhmíochta
NUTS code: HU110 Budapest
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: HU110 Budapest
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
179,250,000.00 HUF
Uimhir thagartha na tairisceana
EKR000150352019
Cur síos

A Semmelweis Egyetem Mellkassebészeti Klinikája részére egy darab In vivo imaging berendezés szállítása, telepítése, üzembe helyezése és kezelésének betanítása, továbbá 12 hónapon keresztül jótállás, valamint szervizszolgáltatás biztosítása.
A nyertes ajánlattevő feladata lesz, hogy az Áru telepítését, üzembe helyezését, technikai próbaüzemét követően annak használatára, az ajánlatkérő által előzetesen megjelölt 3-3 főt, 1-1 nap időtartamban betanítsa,
Az In vivo imaging berendezésnek - azaz a sokfunkciós kisállat képalkotó készüléknek - többek között biolumineszcens, fluoreszcens, optikai denzitáson alapuló detektálásra, valós 3D tomográfiára, röntgen, illetve mikro ct alapú anatómiai képalkotásra vonatkozó funkciókkal kell rendelkeznie.
További információkat a közbeszerzési dokumentáció részletesen tartalmazza.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Semmelweis Egyetem
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: EKRSZ_65859157
Seoladh poist: Üllői út 26.
Baile: Budapest
Cód NUTS: HU110
Cód poist: 1085
Tír: HUN
Teagmhálaí: Kispál Dániel
Príomhsheoladh: http://www.semmelweis.hu
Leictreonach trí:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000150352019/reszletek
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
179,250,000.00 HUF
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Per-Form Hungária Kereskedelmi és szolgáltató Korlátolt felelősségü társaság
Seoladh poist: Ungvár utca 43.
Baile: Budapest
Cód poist: 1142
Tír: HUN
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.