Publications Office of the EU
Pholainn, an-Vársá: Technical computer support services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Vársá: Technical computer support services

  • Foilsithe
    07/10/2017
  • Sprioc‑am
    14/11/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/11/2017
  • Bronnta
    06/12/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Główny Urząd Geodezji i Kartografii
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL Polska
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL Polska
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72611000 Technical computer support services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
89,430.89 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
99,497.16 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
BO-ZP.2610.34.2017
Cur síos

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usług wsparcia na oprogramowanie Trend Micro Deep Security. Wykonawca będzie zobowiązany do świadczenia usług wsparcia technicznego dla oprogramowania przez okres 12 miesięcy.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Główny Urząd Geodezji i Kartografii
Seoladh poist: ul. Wspólna 2
Baile: Warszawa
Cód NUTS: PL
Cód poist: 00-926
Tír: POL
Teagmhálaí: Arkadiusz Drewniak
Príomhsheoladh: http://www.gugik.gov.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/11/2017 12:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
89,430.89 PLN
Luach conartha deiridh
99,497.16 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Comp S.A.
Seoladh poist: ul. Jutrzenki 116
Baile: Warszawa
Cód poist: 02-230
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.