Publications Office of the EU
Slóvaic, an t-Oslany: Miscellaneous special-purpose machinery - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slóvaic, an t-Oslany: Miscellaneous special-purpose machinery

  • Foilsithe
    30/07/2016
  • Sprioc‑am
    02/09/2016
  • Curtha ar ceal
    18/11/2017
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Obec Oslany
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SK022 Trenčiansky kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42990000 Miscellaneous special-purpose machinery
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
322,239.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
7/2016
Cur síos

Predmetom zákazky je dodanie technológií pre obec Oslany. Podrobný opis predmetu zákazky a bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Obec Oslany
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 00318396
Seoladh poist: Nám. Slobody 2/3
Baile: Oslany
Cód NUTS: SK022
Cód poist: 972 47
Tír: SVK
Teagmhálaí: RNDr. František Szalay
Príomhsheoladh: http://www.oslany.sk
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/09/2016 13:00
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
322,239.00 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.