Publications Office of the EU
Tábla Síntiúis an Cheadúnais - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Tábla Síntiúis an Cheadúnais

  • Foilsithe
    07/10/2024
  • Sprioc‑am
    24/10/2024
  • Bronnta
    20/11/2024
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Etat de Vaud, DGNSI - Direction générale du numérique et des systèmes d'information
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CH011 Vaud
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48000000 Software package and information systems
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,349,051.10 CHF
Uimhir thagartha na tairisceana
6753c1ba-eec6-411e-b3f1-d384a3a4aecb
Cur síos

Tábla Síntiúis Ceadúnais ar feadh 36 mhí

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Critères d’adjudication
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,349,051.10 CHF
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: FR_ARGUSA SA
Seoladh poist:
Baile: Le Mont-sur-Lausanne
Cód poist: 1052
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.