Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Gießen: Information systems and servers - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ghearmáin, an-Gießen: Information systems and servers

  • Foilsithe
    24/12/2013
  • Sprioc‑am
    07/02/2014
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Justus-Liebig-Universität Gießen
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE72 Gießen
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48800000 Information systems and servers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
277,311.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
OV-2013-36-D31
Cur síos

Computer-Rechencluster für wissenschaftliche Rechnungen

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Cód CPV

48800000 - Information systems and servers

30000000 - Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages

30211000 - Mainframe computer

30210000 - Data-processing machines (hardware)

30200000 - Computer equipment and supplies

Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
277,311.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.