Publications Office of the EU
Ríocht Aontaithe, an-Béal Feirste: Building construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ríocht Aontaithe, an-Béal Feirste: Building construction work

  • Foilsithe
    19/04/2016
  • Sprioc‑am
    13/05/2016
  • Bronnta
    09/01/2017
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Clanmil Developments Ltd
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: United Kingdom
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45211000 Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,395,000.00 GBP
Uimhir thagartha na tairisceana
TEN/169
Cur síos

Provision of Land, Design and Build of Social Housing in Carrickfergus.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
2,395,000.00 GBP
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SAM Residential Homes Ltd
Seoladh poist: Newpark Industrial Estate, Greystone Road
Baile: Antrim
Cód poist: BT41 2RU
Tír: GBR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.