Publications Office of the EU
Pholainn, an-Jastrzębie-Zdrój: Cleaning and sanitation services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Jastrzębie-Zdrój: Cleaning and sanitation services

  • Foilsithe
    02/08/2019
  • Sprioc‑am
    05/09/2019
  • Curtha ar ceal
    28/11/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL225 Bielski
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL227 Rybnicki
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90900000 Cleaning and sanitation services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
053/P/19
Cur síos

Kompleksowa eksploatacja łaźni i pralni górniczej wraz z urządzeniami technicznymi w JSW S.A. KWK Pniówek.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://zakupy.gkjsw.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/09/2019 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.