Publications Office of the EU
Rómáin, an-Timișoara: Portable computers - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rómáin, an-Timișoara: Portable computers

  • Foilsithe
    16/12/2020
  • Sprioc‑am
    18/01/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    18/01/2021
  • Bronnta
    01/03/2021
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Universitatea de Vest din Timișoara
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO424 Timiş
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO424 Timiş
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30213100 Portable computers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
908,142.83 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
874,207.36 RON
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
4250670-2020-24
Cur síos

In baza contractului/contractelor ce se doreste a fi atribuit/e se va asigura furnizarea produselor precizate in caietele de sarcini.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor: 20 de zile, inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in a 11-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
De termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Clarificarile depuse dupa acest termen nu vor mai fi luate in considerare.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Universitatea de Vest din Timișoara
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: RO4250670
Seoladh poist: Bulevardul Vasile Pârvan nr. 4
Baile: Timișoara
Cód NUTS: RO424
Cód poist: 300223
Tír: ROU
Teagmhálaí: Monica Brihan
Príomhsheoladh: www.uvt.ro
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/01/2021 15:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.